Porto v2.6.1 – Ücretsiz eTicaret WordPress Tema

Porto v2.6.1 – Ücretsiz eTicaret WordPress Tema

E-Ticaret Temaları

24 Haziran 2016

ekledi.

1 yorum yazıldı

556 kez incelendi.

Porto son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı bir Ultimate WordPress + WooCommerce Tema olduğunu. iş, portföy, blog ve e-ticaret siteleri her türü için uygundur. Özel projeler için bir başlangıç noktası olarak harika. Porto 10 anasayfası düzenleri ve derileri içerir ve herhangi bir amaç için uygun olduğu büyük bir değişkenlik vardır.

Porto v2.6.1 – Ücretsiz eTicaret WordPress Tema

DEMO | İNDİR

porto wordpress eticaret

porto wordpress eticaret

WordPress eticaret tema, ücretsiz wordpress tema, wordpress warez tema, wp eticaret tema ücretsiz indirebileceğiniz sitemizi takip de kalınız .

Porto Duyarlı eTicaret WordPress Tema son sürümü burada mevcuttur ve aşağıda vermek indirme linkine tıklayarak indirebilirsiniz. Çünkü tasarım, 14 benzersiz ana sayfaları ve güçlü admin panelinde bu tema gibi insanların çoğunluğunun. Bunu resmi sitesinden indirebilirsiniz ThemeForest . Güncel sürüm Nisan 2016 tarihinde güncellendi v2.8.3 ve son kez.
 • Porto mantıksız ve akıl üfleme Duyarlı eTicaret WordPress Tema , kullanımı kolay, son derece özelleştirilebilir ve tam duyarlı tasarım nedeniyle modern tasarımı bu tema gibi ve çoğunluk insanlar.
 • Porto WordPress Tema sizin gibi kullanıcılar için ideal bir WP Tema ve herhangi bir amaç için bu tema blog, e-ticaret, Portföy, İş web siteleri için anlamı artı bu tema ile kolayca proje veya iş vitrin kullanabilirsiniz.
 • Bu tema hakkında çok şey 10 anasayfası düzenleri ve cilt ile entegre olduğunu, bu nedenle sitenizi daha çekici ve diğer site artı daha şaşırtıcı ve harika seçenekler veya özellikleri yakında kıyasla benzersiz görünüyor.
 • quickview entegre şimdi, kullanıcıların kolayca katalog herhangi bir ürünü görebilir ve tema Wooommerce eklentisi ile% 100 uyumlu ayrıca online üzerinden ünlü ürünleri satarak para kazanabilirsiniz demektir.
 • Bu son sürüm WordPress Tema web sitenizin herhangi bir içerik öğesi artı onun demo içeriği ithalatçı herhangi bir sorun bakacak Örnek verileri yükleyebilirsiniz kolayca kullanılabilen CSS3 animasyonlar şaşırtıcı seti ile birlikte geliyor.
 • Mega Menü de bu tema bir parçasıdır ve bu konuda her öğe için şaşırtıcı benzersiz alt menüler oluşturabilir ve alt menülerin çeşitli varyasyonlar yapılandırabilirsiniz.
 • Tema bunu kullanırken gücü hissedeceksiniz, HTML5 ve CSS3 kullanarak ünlü Bootstrap Framework üzerine yapılandırılmıştır.
 • Porto WordPress Tema böyle Optimize SEO, RTL Ready gibi özelliklerin çeşitliliği ile birlikte geliyor Duyarlı Tasarım, Sınırsız Renk Widgets ve daha ve Düzenleri, WPML Destek Hızlı Destek ve Güncellemeler, Görsel Besteci, Bir Sayfa Şablonu veya Plenty.

 

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. Ayna Modelleri diyor ki:

  Çok güzel bir şekilde anlatmışsınız teşekkür ederim.

Yorum Yaz

fatura ödeme vodafone fatura ödeme elektrik faturası ödeme hgs yükleme turkcell fatura ödeme