Premium Dizin WordPress Tema Nulled

Premium Dizin WordPress Tema Nulled

Wordpress Temalar

24 Haziran 2016

ekledi.

Yorum Yaz

392 kez incelendi.

Premium Dizin WordPress Tema Nulled tema kullanıcıların ve alıcılar ay ve Kalkınma ay ve sürekli geri bildirimler sonucu, kesinlikle benzersiz bir prim WordPress teması. Bu tema sizinle işbirliği içinde inşa edilmiştir!

Sizin kullanıcı WordPress dashboard erişim, zorunda kalmayacaksınız  şeyi ön uç yapılır . Sen, olabilir  , giriş kayıt profilinizi düzenleyebilirsiniz, listeleri teslim, üyeliğinizi ve çok daha ön uç değiştirmek  WordPress dashboard ziyaret etmek zorunda kalmadan. WordPress dizin teması .

Ve bu yeterli değilse, kullanıcıların da Önyüzden mevcut listeleri yönetmek mümkün olacak, onların listeleri silmek veya bunları güncellemek için karar verebilirsiniz.

Herhangi türde bir online listesi portalı kurmak -. Atlas ile hiçbir zaman bu kadar şirketleri, mağazalar, restoranlar, gayrimenkul, web siteleri ve  tema üyelik sistemi inşa etti , kolayca kullanıcıların listeleri üzerinde göndermek için izin paketleri oluşturmak edebilirsiniz web sitesi, şunları yapabilirsiniz  kurulum farklı fiyatlar ,  yinelenen abonelikleri ve Seçenek kaç listeleri  kullanıcı her üyelik için göndermek için izin verilir. Ücretsiz wp tema WordPress Directory theme

DEMOİNDİR

wordpress tema atlas

wordpress tema atlas

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

fatura ödeme vodafone fatura ödeme elektrik faturası ödeme hgs yükleme turkcell fatura ödeme