Türkçe Kişisel WordPress Tema – Ribbon

Türkçe Kişisel WordPress Tema – Ribbon

Kişisel Temalar, Wordpress Temalar

24 Haziran 2016

ekledi.

2 yorum yazıldı

426 kez incelendi.

MyThemesShop tarafından ücretsiz olarak sunulan Ribbon wp themes, kişisel wordpress teması arayanlar için gerekli bir çok özelliği barındırmakta. Seo uyumlu , yönetim paneli olan ve google sayfa hızı skorları başarılı bu temayı türkçe çevirisini yaparak sizlere sunuyoruz.

Orjinal dili ingilizce olan temada (demo adresini inceleyebilirsiniz) langs klasörüne içerisine tr-TR.po dosyası eklemiş bulunmaktayız. WordPress’i türkçe kullanıyorsanız ayar yapmanıza gerek kalmadan direkt kendi dilimizde kullanabilirsiniz. İsteyenler poedit programı yükleyerek ek çeviriler yapabilirler. (Temanın büyük bölümü ve özellikle ziyaretçilerinizin göreceği bölümlerin tamamı tr diline çevrilmiştir.)WordPress tema ailesi olarak daha güncel dosyalar oluşturursanız bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Tema Kurulumu:

 • Standart tema klasörüne dosyayı atıp , yönetim panelinden etkinleştir diyoruz ve temamız kullanıma hazır

Tema Kullanımı :

 • Tema yönetim panelini kullnarak google analytis , stil ayarları , reklam bölümleri yönetimi gibi alanara müdahale edebiliyorsunuz.
 • Bileşenler kısmından yeni ve popüler yazılar gibi bölümleri sidebar widgetine sürükleyiniz.

 

İNDİR | DEMO

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. Ali diyor ki:

  300×250 reklamı nasıl eklerim

  1. admin diyor ki:

   Hocam tema paneli içinde bulunmuyorsa, sırasıyla ; Görünüm – Bileşenler tıklayarak Oraya dilediğiniz yere metin ekleyerek html kodlar ile reklam ekleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

fatura ödeme vodafone fatura ödeme elektrik faturası ödeme hgs yükleme turkcell fatura ödeme