WordPress Ücretsiz Oyun Teması

WordPress Ücretsiz Oyun Teması

Oyun Temaları, Wordpress Temalar

24 Haziran 2016

ekledi.

Yorum Yaz

713 kez incelendi.

WordPress ile yapılan flash oyun temalarına her geçen gün talep artmaktadır. Özellikle oyun sektöründegoogle tarafından aylık ortalama 100.000.000 (yüm milyon) ziyaretçi potansiyeli olduğunu göze aldığımızda ve adsense kazançları için ortalama “reklam tıklanma oranının” çok yüksek olduğunu hesaba katarsak günde 10bin ziyaretçiye sahip ortalama (hatta vasat) bir flash oyun sitesinden 50 ile 100 lira arasında kazanç sağlamak çok yorulmadan kazanabileceğiniz bir ücrettir.

Bir başka deyim ile flash oyun sektöründe aylık 3000 lira gibi bir gelir elde etmek o kadar da zor bir iş değil. Türkiye’nin en büyük webmaster forumlarında da “her webmaster bir adet wordpress flash oyun sitesine sahip olmak zorunda mı?” konulu geyiklere bol bol rastlıyoruz.

Gelelim şimdi ücretsiz <strong>wordpress oyun teması</strong> hakkında bilgiler vermeye. Temaya ait ücretsiz dağıtılan sitede Çekirdek Sanat’a ait olan temanın yasal yükümlülüklerinden bahsedilmiş ve footer bölümünde bulunan linki kaldırmanız özellikle rica ediliyor.

Google Page Speed testinden 94 aldığı iddia edilen temada özel reklam yerleşim alanları yer alırken, yönetim panelinin de özelliklerinden detaylı olarak bahsedilmiş. Bilgisayarınıza indireceğiniz tema dosyası içinde nasıl yükleyeceğinize dair bir pdf dosyası da mevcuttur.

Temanın çalışması için sunucuda ionCube Loader eklentisinin olması gerekmektedir.

&nbsp;

 

 

DEMO | İNDİR

Etiketler:

Yorum Yaz

fatura ödeme vodafone fatura ödeme elektrik faturası ödeme hgs yükleme turkcell fatura ödeme